in

УбавоУбаво

Според изборот на пијалоци ќе ви кажеме кој најмногу ве растажува! [ТЕСТ]

 • Прашање од

  Изберете го вашиот пол!

  • Машко
  • Женско
 • Прашање од

  Колку години имате?

  • -18
  • 18-24
  • 25-34
  • 35-44
  • 45-64
  • 65+
 • Прашање од

  За време ка разговор, кое од долу наведените би го преферирале?

  • Турско кафе
  • Турски чај
 • Прашање од

  Што би избрале за време на јадењето?

  • Кока Кола
  • Газоза
  • Ладен чај
  • Ајран
 • Прашање од

  После добар храна, кое од овие две би ви го донело ќеифот?

  • Кисела вода
  • Чај
 • Прашање од

  Повеќето од луѓето го сакаат кафето, кое кафе би сте го избрале вие?

  • Филтер кафе
  • Лате
  • Мока
  • Фрапе
  • Турско кафе
  • Еспресо
 • Прашање од

  За крај, во еден топол летен ден, кое би го избрале?

  • Милкшејк
  • Фрозен
  • Смути

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote