in

УбавоУбаво

Дознајте на кој легендарен фудбалски тим ќе бевте тренер! [ТЕСТ]

Љубител сте на фудбалот? Овој тест ќе одреди кој легендарен клуб сте требале да го водите!

 • Прашање од

  Најважно нешто за мојот тим е?

  • Добри странични играчи
  • Добар систем во играта
  • Многу ѕвезди
  • Добри напаѓачи
  • Добар плејмејкер
  • Добра тимска игра
 • Прашање од

  Голманот..

  • Ладнокрвен
  • Не очекувам многу…
  • Лидер
  • Добар рефлексер
  • Доверлив
 • Прашање од

  Дефанзивец..

  • Сигурен
  • Добар пас
  • Силни стартови
  • Со потенцијал за напаѓач
  • Висок
  • Ладнокрвен
 • Прашање од

  Средина..

  • Креативен
  • Дисциплиниран
  • Ѕвезда
  • Креатор на игра
 • Прашање од

  Очекувања од напаѓач..

  • Било како да дава гол
  • Да се приспособува во играта
  • Да асистира
  • Мајстор со глава
  • Да шутира многу силно
 • Прашање од

  Мојот план на игра ќе беше..

  • Да го измориме противникот
  • Да дадеме многу голови
  • Малку гола да примиме
  • Пас пас и пас!

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote