in

СТРАШЕН ИНЦИДЕНТ ВО ЖИВО! ЗА СРЕЌА БЕЗ ТЕШКИ ПОВРЕДИ! [ВИДЕО]

За време на инцидентот на каналот ЕСПН Колумбија, декоративниот ѕид падна на Карлос Ордуз, еден од коментаторите, коментирајќи го натпреварот на Јувентус, а другиот водител Франциско Хавиер Велез продолжи да ја презентира програмата и покрај тоа што се случи. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote