in

Што?Што?

РЕШАВАЊЕ ПРОБЛЕМ НА СЦЕНА! НАЧИН: ПРОФЕСИОНАЛНО! [ВИДЕО]

Угандската пејачка Винка удри клоца на еден од публиката кој ја малтретираше за време на нејзиниот настап! Додека тие моменти се рефлектираа во камерите, Винка го продолжи својот концерт без пауза. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote