in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2 ОКТОМВРИ: Проблеми во љубовта! Бикот освојува симпатии, Ракот се кара, Јарецот ужива во чувството на слобода

ОВЕН

РАБОТА: Пред вас е важен разговор со претпоставените за време на кој можете да научите многу нови информации. ЉУБОВ: Има некои нови проблеми во вашето љубовно поле и не ви е лесно да ги решите сите. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со горушица.

БИК

РАБОТА: Можеби сте нервозни кога започнувате нов деловен проект и повремено се сомневате во себе. ЉУБОВ: Ве очекуваат промени на љубовно поле. Ќе успеете да ги освоите симпатиите по долго време. ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со кожата.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Расположени сте за деловни промени во наредниот период. Можете да очекувате дека ќе ви пристигнат некои нови понуди. ЉУБОВ: Ги покажувате своите чувства многу отворено и подготвени сте да му се посветите на партнерот. ЗДРАВЈЕ: Градите ви се чувствителни.

РАК

РАБОТА: Можно е сега на некој начин да страдате од погрешни одлуки од минатото. Многу може да ве спречат на полето на работата. ЉУБОВ: Можни се мали расправии со саканата личност. Пред вас е период што ви носи несогласувања. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со треска.

ЛАВ

РАБОТА: Имате големи амбиции, но не можете да ги реализирате сите големи планови што ги имате одеднаш. ЉУБОВ: Пред вас е бурна фаза во која би можеле да имате чести расправии со партнерот на убовно поле. ЗДРАВЈЕ: Ве следат хронични проблеми.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Можни се помали проблеми на работа. Често сте склони кон кавги и несогласувања со деловните соработници. ЉУБОВ: Имате впечаток дека саканата личност очекува премногу од вас во моментов. Не можете да ги исполните сите нејзини желби. ЗДРАВЈЕ: Проблеми базирани на нерви.

ВАГА

РАБОТА: Кога ќе ги завршите сите ваши обврски, ќе почувствувате големо олеснување и задоволство за добро завршената работа. ЉУБОВ: Вљубениот може да покаже дека е подготвен да оди чекор подалеку во врската со вас. ЗДРАВЈЕ: Проблеми со главоболки.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Имате тенденција да донесувате избрзани одлуки на деловно поле. Внимавајте да не ве удри во глава. ЉУБОВ: Не е добар ден за започнување врска. Пред вас е период во кој ќе имате емотивни сопирачки. ЗДРАВЈЕ: Ви се нагласени психосоматски проблеми.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Можно е да имате нови компликации на деловното поле и дека не ви е лесно да ги постигнете сите цели. ЉУБОВ: Ви се допаѓаат Близнаци со кои можете да имате многу интересна љубовна врска. ЗДРАВЈЕ: Можни се повреди и фрактури.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Можно е да бидете склони кон кавги на работа. Имате конкуренција која не ве штеди.ЉУБОВ: Ви се допаѓа чувството на слобода и не планирате нова врска. Треба да посветите некое време на себе. ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате доста добро.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Ве очекува патување во странство, што може да ви донесе многу позитивни деловни промени. ЉУБОВ: Вљубената личност е подготвена да ви ги покаже своите искрени чувства. Денот ви е добар за полето на емоции. ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте алкохол и пороци.

РИБИ

РАБОТА: Ве очекува период во кој може да бидете склони кон помали деловни проблеми. ЉУБОВ: Ве очекуваат помалку расправии во врска со партнер кој покажува дека понекогаш е премногу тврдоглав. ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со урогениталниот тракт.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote