in

„Пријатели“ конечно се обединија по 17 години, погледнете го трејлерот! [ВИДЕО]

Стриминг сервисот HBO Max објави двоминутен трејлер за долгоочекуваниот специјален „Пријатели: Соединување“.

Во специјалната екипа се Џенифер Анистон, Лиза Кудроу, Корни Кокс, Дејвид Швимер, Мет Лебланк и Метју Пери. Тие повторно се собраа на позадината на популарниот ситком, сеќавајќи се дека работеа на една од најпопуларните ТВ серии на сите времиња.

На специјалното ќе учествуваат повеќе од 15 познати гости, вклучувајќи ги поранешните пријатели на Пријатели, како што се Том Селек (Ричард) и Меги Вилер (Џенис), но и други како британскиот фудбалер Дејвид Бекам, актерот на „Игра на тронови“ Кит Харингтон и пакистанскиот добитник на Нобеловата награда за мир Малала Јусуфзаи.

„Пријатели“ се прикажуваше од 1994 до 2004 година, а последните години тие „оживеаја“ на стриминг платформите како една од најгледаните серии низ целиот свет.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote