in ,

СлаткоСлатко

Гвен Стефани објави фотографија од младоста: Сите се прашуваат дали старее?

AUSTIN, TEXAS - APRIL 02: Gwen Stefani attends the 2023 CMT Music Awards at Moody Center on April 02, 2023 in Austin, Texas. Emma McIntyre/Getty Images for CMT/AFP (Photo by Emma McIntyre / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)

Познатата пејачка Гвен Стефани објави фотографија од младоста на која се гледа дека музичката ѕвезда изгледа како да не старее.

Веќе се шпекулираше дека пејачката Гвен Стефани направила пластична операција, а нејзината фотографија од младоста ги подгреа тие сомнежи бидејќи ако ја споредите со нејзиниот сегашен изглед, ќе видите дека Гвен на 53 години е речиси иста како Гвен во нејзините дваесетти.

gven stefani i blejk selton

 

Пејачката на „No Doubt“ отсекогаш ги воодушевувала фановите со својот тен без брчки, а претходно ја заслужила нејзината младост за „заљубувањето“ по разделбата од сопругот Гевин Росдејл, со кој има три сина.

После тоа, таа стапи во врска со колегата Блејк Шелтон, со кој и денес е во среќен брак.

Од друга страна, многумина велат дека Гвен поради операциите го изгубила изразот на лицето. Се претпоставува дека ги зголемила усните, ги зголемила јаготките и ги отстранила темните кругови.

Се претпоставува и дека пејачката ги променила забите и отишла на третмани со ботокс.

Набргу по објавувањето на фотографијата, многу фанови забележаа дека Гвен изгледа како да не старее и побараа од неа да ја открие тајната на нејзината младост.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote