in

Што?Што?

Меган Фокс без гаќички: Решила да се ослободи од бившиот и тоа и успеало

Актерката Меган Фокс реши да се ослободи од тетоважата посветена на нејзиниот поранешен сопруг Брајан Остин Грин на препоните. После осум години Меган го тргнала името „Брајан“ и го покрила со цвеќиња и змија.

Нејзиниот уметник за тетовирање одлично се снајде, нема ни трага ни глас од бившиот, а фановите задоволно ги тријат рацете бидејќи конечно можеа да видат како изгледа поранешната ѕвезда на „Трансформерс“ кога ќе се соблече.

 

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote