in

Погледнете го трејлерот за најновиот филм на Liam Neeson, THE MARKSMAN! (ВИДЕО)

Акционата светска легенда, Liam Neeson сними нов филм насловен The Marksman, во кој Мексикански нарко картел ќе се обиде да тргне по него, а тој во негов стил се обидува да ги спречи во нивните намери. Погледнете го трејлерот подоле:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote