in

СмешноСмешно

СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ! Погледнете како овен пие Фанта! [ФОТО]

Среќен празник за сите граѓани од муслиманската вероисповест ви посакува вашата омилена vakataka.mk!

Овенот што расте на планината Спил и ќе се продава на Курбан Бајрам пиеше по 2,5 литри фанта секој ден. Неверојатно!

Кога не пиел газиран сок, овенот бил доста агресивен! 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote