in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 12 СЕПТЕМВРИ 2023

Времето денес:

Наутро свежо, преку денот сончево и топло со слаб до умерен ветер од јужен правец. UV=6

Во Скопје сончево со слаб јужен ветер.

До четврток ќе се задржи стабилно време. Од петок во попладневните часови ќе има локална појава на пороен дожд и грмежи.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote