in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 3 ОКТОМВРИ 2023

Времето денес:

 

Утрото свежо, преку денот сончево со мала локална облачност и со слаб ветер од променлив правец.

Во Скопје сончево со слаб ветер од променлив правец.

Продолжува периодот на стабилно и релативно топло време со свежи утра. Во четврток и петок во попладневните часови ќе има локално зголемување на облачноста и услови за краткотраен локален дожд.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote