in ,

WTFWTF Што?Што?

Никол Кидман на работ на анорексија? Изгледа премногу слабо, се гледа секоја коска! (ФОТО)

Познатата актерка Никол Кидман (56) се појави со својот сопруг Кит Урбан на годишните награди „Country Music Association“ во Нешвил во елегантен црн фустан, но со премалку килограми.
Никол Кидман ослабе десет килограми во последните неколку месеци. Изгледа премногу слабa, па се шпекулира дека има нарушување во исхраната.

 

Актерката сега на црвениот тепих носеше црн фустан со длабоко деколте и гол стомак од најновата колекција на брендот Coperni, кој покажа колку е навистина слаба.

Нејзиниот изглед поттикна бројни приказни. Загрижен пријател на актерката изјавил дека таа е исклучително слаба и дека може да и се избројат коските, пренесува Radar Online.

Се гледа секоја коска, а рацете и нозете и се толку тенки што изгледа како слаб ветер да може да ги скрши како гранче. Ослабела толку многу што изгледа како да треба да биде хоспитализирана – изјавила пријателка.

Nicole Kidman Skinny Weight Loss Photos -- Face Plastic Surgery

Тој додаде:

– Никол се плаши дека нејзиното време поминало. Таа е убедена дека колку е послаба, толку подобро ќе изгледа. Кит е откачен. Ја гледа како исчезнува. Тој се обидуваше да и објасни дека мора повеќе да внимава на своето здравје, но таа не го слушаше.

Наводно Никол се плаши од конкуренцијата, а има намера да ослабе уште некој килограм. Помлади колешки на кои тој гледа како посебна конкуренција се Џенифер Лоренс и Маргот Роби.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote