in

Пристигнува нов анимиран филм на Disney! RAYA AND THE LAST DRAGON (ТРЕЈЛЕР)

Многу одамна, во магичниот свет на Кумандра, луѓето и змејовите живееле заедно во хармонија. Но лошите чудовишта наречени Друн беа вистинска закана за целиот свет. Змејовите се жртвуваат во борбата со Друн со цел да го спасат човештвото.

Сега, 500 години подоцна, чудовиштата се враќаат и осамениот војник со неговиот последен змеј ќе се обидат да ги спречат. Погледнете за што станува збор подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote