in ,

Поранешна полицајка стана милионер откако се приклучи на сајтот за возрасни OnlyFans! (ФОТО)

Поранешна полициска службеничка успеа да заработи вроглави 1.3 милиони фунти откако направи профил на популарната страница за возрасни OnlyFans. Шарлот Роус, 27, заработува по 150,000 фунти месечно, а е член на OnlyFans уште од 2016 година.

Шарлот потекнува од Англија и има завршено полициска академија. Но после само една година работење во полицијата, таа се одлучила да ја напушти својата работа бидејќи не ја исполнувала.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote