in ,

УбавоУбаво СлаткоСлатко

ТАА Е ТОЛКУ Е ПОПОПУЛАРНА – ДУРИ И НАЈПОЗНАТИТЕ ДИЗАЈНЕРИ ЈА МОЛЕЛА ДА ГИ ОБЛЕЧЕ НИВНИТЕ ФУСТАНИ

Убавата актерка првично се појави во тродимензионален нежно розов фустан со потпис на познатиот Валентино. Овој цветен сатенски фустан одлично ја истакна извајаната фигура на актерката. Комбинацијата ја комплетираше со рачно изработен дијамантски ѓердан од дизајнерот Пјерпаоло Пиколи, кој содржи Руби, Аметист и Смарагд.

 

Фустанот на Валентино го замени со не помалку впечатлив фустан на Армани со дијагонални шлицови. Заедно со розовиот фустан со црни светки детали, таа елегантно со бранови ја стилизираше и фризурата по старите холивудски ѕвезди. Накитот во ова издание го комплетира спектакуларен чокер на Булгари со темнозелен камен во центарот.

 

Zendaja

Оваа позната актерка неуспешно ја поврзуваа со разни познати личности, но ниту една нејзина врска досега не е официјално потврдена. Најчести инсинуации беа за актерот Том Холанд, ѕвездата од филмовите за Спајдермен. Сепак, овие двајца актери никогаш не ја коментирале природата на нивната врска.

Zendeja

Она што особено го привлече вниманието на нејзините обожаватели на церемонијата на доделувањето е нејзината интимна врска со Остин Батлер. Во текот на вечерта не ја симнаа насмевката од лицата, а судејќи по фотографиите не ни заминаа. Проценете сами дали се работи за нова љубов или пријателство.

<p>Tokom 29te dodele SAG nagrada Zendeja je sve prisutne oduševila brzinskim presvlačenjem pa je tokom večeri nosila 2 haljine od dva različita kreatora</p>

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote