in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 15 МАРТ 2024

Времето денес:

 

Променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Во Скопје променливо облачно со сончеви периоди и претежно тивко.

Следува период на променливо облачно време со сончеви периоди. За време на викендов се очекуваат повремени локални врнежи од дожд.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote