in ,

Шоуто на ELLEN се наоѓа пред КОЛАПС! Нејзините РЕЈТИНЗИ драстично опаѓаат!

Популарата Ellen се најде во неколку скандали оваа година откако нејзините вработени излегоа со изјави дека таа психички ги малтретирала. Вестите се покажаа како вистините и се повеќе внимание се сврте кон водителката. Според најновите информации, сега ударот го доживува нејзиното шоу.

Според податоците, шоуто на Ellen забележа шокантет пад од 42% гледаност од минатата година во оваа. Тоа е најголем пад кој некогаш бил забележан од емисиите во оваа категорија. Тоа се должи на скандалите и според стручните лица во оваа област, голема е веројатноста шоуто на Ellen никогаш да не го достигне својот врв повторно.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote