in ,

СлаткоСлатко

Карлеуша откри детали со Душко: „Тој не коментира ништо, се оди преку адвокат

Јелена Карлеуша го најави спектаклот што ќе го приреди пред публиката во најпрестижниот хотел во Белград на 1 јануари, а потоа пред медиумите проговори за актуелни прашања.

Јелена неодамна ја имаше најискрената исповед до сега, во која откри бројни детали од својот живот, а сега откри и како луѓето околу неа реагирале на тоа.

Душко нема коментар во куќата. Чекам некоја тужба, можеби ќе проговори неговиот адвокат, тој тоа го сака. Реакциите беа многу позитивни. Не знам што ми се случи, веројатно поради затворениот простор од мене излезе се што се насобра со годините. Мислам дека беше потребно во еден момент. Доживеав голем стрес,. Не сум сигурна што ги поттикна луѓето толку многу и што толку многу им се допадна.

Ме гледаа како силна, агресивна жена. Сега видоа дека имам мека страна. Не сум го гледала подкастот и нема да го гледам бидејќи би се вратила во стресниот период од мојот живот.

Да потсетиме, ЈК си ја разголи душата и со тешко срце призна дека знае дека Душко не ја сака, но дека сепак го сака со сето свое срце и дека дури и ќе го даде животот за него.

 

Son Dakika Haberi - Jelena Karleusa'nın ardından büyük bomba! Dusko  Tosic... Beşiktaş BJK Haberleri

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote