in

СлаткоСлатко

Шарлиз Терон со нејзиното ново момче

Осум години по разводот со Шон Пен, холивудската актерка Шарлиз Терон првпат во јавност се појавува со ново момче. Станува збор за некогашниот модел, денес успешен маркетинг бизнисмен Алекс Димитриевиќ, за кого хрватските медиуми пренесуваат дека е родум Хрватска.

Двојката пред неколку дена беше уловена од папараците како излегува од ресторан во Лаз Фелиз, а американските таблоиди пренесуваат дека заедно се од јануари. Она што ја привлекло Терон кај манекенот била опуштеноста.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote