in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 5 ФЕВРУАРИ 2024

Времето денес:

 

Сончево и натпросечно топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен правец.

Во Скопје претежно сончево и тивко.

Во следните денови ќе се задржи стабилно и суво време со пораст на температурите кои ќе бидат над просекот за овој период од годината.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote